budova_skoly

Učíme digitálně

Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace je zapojena jako partner s finančním příspěvkem do projektu Učíme digitálně.
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.00/51.0026
Název operačního programu: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Doba realizace: říjen 2014 - červenec 2015

Anotace projektu:

Projekt je určen pro učitele a ředitele ZŠ a SŠ. Podpoří školy v zavádění nových moderních dotykových zařízení do vzdělávacího procesu, a to s přihlédnutím na konkrétní obor a jeho metodicko- didaktickou stránku. Ředitelům škol pomůže nastartovat plánování rozvoje ICT. Zúčastní se seminářů, kterém jim přinesou potřebné odborné informace. Budou mít k dispozici konzultanta, který jim bude oporou přímo ve škole. Učitelům projekt umožní získat kvalitní mobilní zařízení. V rozsáhlém vzdělávání posunou své dovednosti s technologiemi, které už ve škole mají, ovládat nově získané zařízení a osvojit si didaktické postupy pro využití těchto zařízení se žáky ve výuce. Na školách, kde o to bude zájem, bude zřízena role metodika ICT, který bude vzděláván tak, aby po ukončení projektu byl schopen působit jako poradce pro učitele ve školách v regionu. Učitelé i ředitelé budou po dobu projektu využívat služeb mentorů, kteří pomohou v konkrétních situacích, dále pak online podporu a helpdesk.

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR

2012 Základní škola Malá Skála